Експосадовицю обласної служби у справах дітей судили за вимагання хабаря

Експосадовицю обласної служби у справах дітей судили за вимагання хабаря
  • За даними слідства, посадовиця хотіла отримати 5000 доларів за сприяння в усиновленні дитини.

Колишню начальницю служби у справах дітей Хмельницької ОВА Ніну Магур судили за вимагання хабаря з подружжя, яке хотіло усиновити дитину. У матеріалах справи йдеться, що пара звернулася до чиновниці у лютому 2021 року. Про це пише Zaxid.net.

Суд оштрафував екс-посадовицю з Хмельницького Ніну Магур за отримання 5000  доларів хабара - ZAXID.NET

За словами Ніни Магур, у документах подружжя вона помітила, що площа орендованої квартири менш за ту, яка необхідна для поселення дитини. Для вирішення цього питання Ніна Магур телефонувала до начальниці служби у справах дітей Хмельницької міськради та консультувалася з юристами. Згодом посадовиця дізналася у пари, що вони встановили контакт з одним хлопчиком, і з'ясувала для них стан здоров'я дитини.

Відео дня

Правоохоронці спіймали Ніну Магур на отриманні грошей 13 липня 2021 року. За словами чиновниці, того дня до неї в кабінет прийшла жінка, яка й хотіла усиновити дитину, подякувала за допомогу, поклала конверт з грошима й пішла. Ніна Магур забрала конверт у сейф, потім у сумку, а відтак — у стіл. Звідти гроші й вилучили правоохоронці.

Тим часом жінка, яка хотіла усиновити дитину, розповіла, що саме Ніна Магур натякнула їй на необхідність заплатити. Чиновниця сказала — «Нікому не вір…» — і показала п'ять пальців, що вказувало на суму в п'ять тисяч доларів (майже 137 тисяч гривень за тодішнім курсом НБУ).

Менш як тиждень тому, 18 квітня, Ніну Магур визнали винною за частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди»). Суддя призначив їй штраф у 68 тисяч гривень. Вирок ще можна оскаржити в апеляції.

До слова, після виявлення грошей Ніна Магур продовжувала працювати. Її звільнили у вересні 2021 року. Це пояснювалося досягненням нею пенсійного віку.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Альберт

    А якби відмовила або не заплатили, то би дитина лишилася без батьків( до чого ми котимося, Зімбабве якесь....коли вже будуть таких карати ? У нас війна( а таке виробляють

    Марина reply Альберт

    Саме з такими продажними ми і котимось в прірву.Скільки дітей сиріт вивезли в лютому 2022,як ви думаєте де вони всі? Поцікавилися? А ви поцікавилися де автобуси з цими дітьми пропали,які перетнули кордон і зразу ділися? Часом не із-за таких су.........
  • Лариса

    Суддя, що присудив такий штраф точно в схемі бо інакше ніяк...
  • Julia

    На хабарі спіймали в 2021 році, а мізерний  штраф дали в 2024??
  • Antonina

    Як страшно налякали.

keyboard_arrow_up